Kontakty

Aktualności

Chojniak zagra w A klasie !!

• autor: Pabans, 2014-07-10 14:25

W Środę o godzinie 18:00 odbył się rewanżowy mecz pomiędzy drużynami Chojniak Wieniawa vs Wisła Solec w pierwszym meczu wynik korzystny dla Solca 1-1 na boisku w Wieniawie.W drugim meczu początek spotkania szybko strzelona bramka przez gospodarzy i później już tylko dominacja Chojniaka , ale Wieniawa dominowała choć bramek nie strzelała , gdy brakowało troszeczkę szczęścia.Pod koniec pierwszej połowy Solec strzela bramkę na 2-0 i robi się nie ciekawie.W pierwszej połowie dużo kłótni spowodowanych przez złe decyzje sędziego nerwy nie wytrzymywały.W przerwie zmiana za Kowalczyka Macieja wchodzi Kalita Paweł.Gra wygląda już trochę lepiej ale sędzia dalej odwala kaszane nasz kapitan nie wytrzymuje nerwowo i dostaje czerwony kartonik.Po chwili za Lipińskiego Adriana wchodzi Norek Radosław.Po mimo osłabienia Chojniak się nie poddaje i walczy o Awans.Ręka w polu karnym Gospodarzy i Wieniawa strzela na 2-1 to jeszcze bardziej daje kopa Wieniawie.Po chwili za Jakubczyka Patryka wchodzi Blank Seweryn.Wieniawa oddaje strzały ale dalej brakuje tego wykończenia.Koło 72 min Goście dostają drugiego karnego gdy piłka leciała w bramkę jeden zawodnik z pola Gospodarzy obronił ręką.I oczywiście czerwona kartka dla zawodnika z Solca.Do karnego podchodzi Radosław Norek strzela i goooooll , ale sędzia każe powtórzyć karnego gdy zawodnik który dostał kiera nie zszedł boiska nie zrozumiała decyzja sędziego najpierw gwizda żeby strzelać, a później każe powtarzać.Z tego co wiemy to podejście po raz drugi to ogromny stres więc tym razem Podchodzi Jaworski Marcin i strzela gola który daje wyrównanie 2-2 oraz awans do A klasy.W tedy Chojniak był już nie do zatrzymania sporo jeszcze okazji miała Wieniawa i pod koniec na 2-3 na potwierdzenie awansu strzela Wójcik Patryk później jeszcze jedna czerwona dla Solca chłopaki po prostu nie wytrzymywali nerwowo.Ostatni gwizdek i Chojniak Wieniawa ogromnie się cieszy z awansu.2-3 w Meczu dla Wieniawy a w dwumeczu 3-4 .Ten mecz pokazał że warto grać do końca.Zawodnicy z Wisły Solec nie zasłużyli na ten awans grając bardzo chamską piłkę ich zachowanie było żenujące.Chojniak wraca do A klasy i teraz powalczy z trochę lepszymi drużynami oraz na lepszych boiskach.